Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna, aga üks video…

Abu Dhabi
Digital Authority

Eestit külastas Abu Dhabi digiarengu agentuuri juht H.E. Dr Rawda Saeed Al Saadi koos oma delegatsiooniga. Kahe päevase visiidi eesmärgiks oli kahe riigi koostöö edendamine tehnoloogia valdkonnas ning IKT asekantsler Siim Skuttiga allkirjastati koostööleppe kogemuste jagamiseks digiriigi ja -arengu vallas.
Jäädvustasime külastuse ja video sai valmis juba sama päeva õhtuks kui nemad lahkusid.

Locked Shields 2018

NATO CCDCOE korraldatud suurõppus Locked Shields on suurim omataoline maailmas. Harjutusel toimub reaalajas võrkude ja juhtimissüsteemide vastaste küberrünnete tõrjumine. Osaleb ligi 1000 küberturbe eksperti ja juhti 30 riigist. NATO Küberkaitsekoostöö Keskus korraldab õppust Locked Shields alates aastast 2010.

Vitamin
Well

Rootsi suurfirma Vitamin Well valmistab jooke, mis maitsevad hästi ning on vähem magusad kui tüüpilised karastusjoogid, sisaldades kasulikke toitaineid. Senini välja töötatud 6 vitamiinijooki, 4 loodusliku stevia magusainega jooki ning 4 gaseeritud vett said täiendust!
Uue joogi – Vitamin Well Celebrate – lansseerimine tõi kohale ohtralt sõpru ja hea meeleolu. Let’s celebrate!

Let’s GO

Kinnisvara-portaal

Letsgo.ee on uuenduslik ja innovatiivne, just koduotsijatele suunatud kinnisvaraportaal. Selle süvendatud kasutajasõbralikkus seisneb kasutajakeskses disainis, lisavalikutes ja -nüanssides. Portaali eesmärk on loodud lisavalikute kaudu luua igale ostjale lihtne tee ideaalse koduni. Mis on Let’s GO täpsemalt, seda vaata juba videost! 

CYCON
Conference

Küberjulgeoleku konverents CyCon toob
kokku küberjulgeoleku eri tahkudega tegelevad võtmeisikud – valitsuste, kaitsevägede, ettevõtete ja ülikoolide esindajad üle maailma. Üle poole tuhande arvamusliidri ja eksperdi arutlevad küberjulgeoleku võtmeküsimusi 5 päevasel konverentsil. 

 

Need olid vaid mõned näited, vaata rohkem: